Wicie noclegi
dodaj obiekt

Domki letniskowe
Ośrodek Wczasowy Zielony Gaj
Kontakt:
Wydmowa 8
Wicie
tel.: 604-081- 642
tel.: 606-393-559
Zobacz lokalizację na mapie
Strona www
Odległość od morza: 120m
BLISKO MORZA Oferujemy Państwu 12 nowych kompletnie wyposażonych domków letniskowych z tarasem przeznaczonych dla 4- 5 osób. Każdy domek składa się z: salonu ( TV, 2-os. łóżko ), aneksu kuchennego ( elektryczny czajnik, kuchenka gazowa, lodówka, komplet garnków, naczyń i sztućców ), pokoju ( 3-os. łóżko piętrowe), łazienki (prysznic, umywalka, ubikacja ). Dodatkową zaletą naszych domków jest fakt, że są one izolowane co w ciepłe dni zapewnia miły chłód, a w dni nieco chłodniejsze utrzymuje ciepło wewnątrz. Na wyposażeniu domku jest pościel i odbiornik TV - 15 kanałów telewizji cyfrowej. WIFI na ośrodku. Zapewniamy 1 miejsce parkingowe na 1 domek. Pralka odpłatnie tylko dla klientów ośrodka. Nasz obiekt jest idealnym miejscem dla rodzin z małymi dziećmi. Bliskość morza sprawia , że szum Bałtyku słychać na terenie ośrodka .
Wicie jest małą i cichą miejscowością dopiero poznawaną i odkrywaną przez turystów. Jest idealnym miejscem na wypoczynek dla rodzin z małymi dziećmi oraz dla wszystkich osób uciekających od gwaru dużych miast. Szeroka, piaszczysta, a miejscami dzika plaża daje poczucie intymności i odosobnienia, gdzie bez żadnych obaw można pograć w piłkę lub pobiegać.
Wzdłuż morza rośnie pas sosnowego lasu stwarzający specyficzny mikroklimat idealny dla osób z problemami układu oddechowego. W lesie znajduje się przepiękny trakt rowerowy łączący Darłowo-Darłówko-Wicie-Jarosławiec- Jezierzany-J.Wicko(przystań/wypożyczalnia) co pozwala na bezpieczne , długie spacery ,przejażdżki rowerowe , pływanie kajakami i łódkami.

Turnusy zaczynają się o godz. 15.00 w dniu przyjazdu, a kończą o godz. 10.00 w dniu wyjazdu
UWAGA: Nie zwracamy pieniędzy w razie rezygnacji lub nie dotrzymania deklarowanego terminu pobytu.

Dane do wpłaty:
Dariusz Tomalski
ul.Kaczmarka 12/75
25-022 Kielce
nr konta: 14 1020 2629 0000 9002 0202 9239
w tytule wpłaty: imię i nazwisko, adres, termin wczasów, nr telefonu
http://www.fajnewczasy.pl/noclegi/wicie